Opis produktu

W naszej szerokiej ofercie znajdują się produkty przeznaczone do montażu na zewnątrz i wewnątrz budynków. Elewacyjne profile przeznaczone do zewnętrznych zastosowań wykonywane są na bazie styropiany(polistyrenu ekspandowanego) FS-20, pokrytego powłoką klejową. Powlekany element zabezpieczony jest przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Elementy z przeznaczeniem do zastosowań wewnętrznych wytwarzane są również ze styropianu lub z polistyrenu ekstradowanego, czyli Styroduru lub Jackoduru jednak nie posiadają powłoki zabezpieczającej, która umożliwia ich montaż na zewnątrz.

Niewielka waga, łatwość montażu i prosta obróbka naszych wyrobów w znaczący sposób ułatwiają wszelkie czynności związane z pracami wykończeniowymi oraz znacznie skracają czas potrzebny na ich realizację.  Elewacyjne elementy dekoracyjne są łatwe w montażu i można je stosować na każdym materiale termoizolacyjnym, jak również na tradycyjnej wyprawie tynkarskiej.     

Ochrona środowiska: elementy architektoniczne ,,Profil”, nie zawierają domieszek freonu (FCKW), ani też formaldehydu oraz PCV.